bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 3 grudnia 2018
  • 23 marca 2019
  • wyświetleń: 560

Znakomita komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Za nami:

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar... Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami.

Kup bilet

Sobota, 23 marca 2019 o godz. 19:00

Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
ul. Słowackiego 27, Bielsko-Biała


Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna... Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec... zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?Autorzy Billy Van Zandt & Jane MilmoreReżyseria Olaf LubaszenkoPrzekład Emilia MiłkowskaKostiumy Tomasz JacykówScenografia Dorota BanasikOpracowanie muzyczne Agnieszka PutkiewiczAsystenki reżysera Halina Bednarz i Anna ModrzejewskaObsada:Elizabeth: Marta Wierzbicka / Dominika KryszczyńskaWanda: Patricia Kazadi / Elżbieta RomanowskaTimothy: Krzysztof Chodorowski / Piotr Gawron-Jedlikowski / Eryk Kulm Jr.Frankie: Lesław Żurek / Rafał CieszyńskiHerman: Hiroaki Murakami / Eryk Kulm Jr.

Znakomita komedia w gwiazdorskiej obsadzie!


Rafał Cieszyński, Marta Wierzbicka, Dominika Kryszczyńska, Piotr Gawron-Jedlikowski

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar... Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna... Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec... zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.