bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 listopada 2018
  • 9 listopada 2018
  • wyświetleń: 74000

Nie żyje drugi uczestnik niedzielnego wypadku z ulicy Leszczyńskiej

W niedzielę, 4 listopada około godziny 4.0 przy ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na wysokości posesji nr 33 samochód osobowy marki Volkswagen Golf typ VI wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Śmiertelny wypadek przy ul. Leszczyńskiej - 4.11.2018 · fot.


Pomoc zjawiła się błyskawicznie. Do pobliskiej jednostki JRG-1 jest zaledwie kilkaset metrów. To właśnie tam stacjonuje również zespół ratownictwa medycznego. Żeby wydobyć poszkodowanych ze zmiażdżonego wraku niezbędne okazało się użycie narzędzi hydraulicznych. Mimo wysiłków ratowników i około godzinnej reanimacji, nie udało się uratować życia 22-letniego mężczyzny. To on prowadził Volkswagena Golfa. Drugi uczestnik wypadku, 23-letni mężczyzna trafił do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze walczyli o jego życie.

Niestety we wtorek wieczorem, 23-latek zmarł. Tą informację potwierdziła nam podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku, wyjaśniają bielscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Poszukiwani są świadkowie tego wypadku, których prosi się o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Skutki wypadku przy ul. Leszczyńskiej - 4.11.2018 · fot.

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.