bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 listopada 2018
  • wyświetleń: 2649

Bielska aplikacja mobilna na kieleckich targach Transexpo

Podczas tegorocznej edycji targów Transexpo w Kielcach firma PIXEL zaprezentowała najnowsze wdrożenie modułu OnTime dla komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej, zrealizowane w ramach projektu ITS.

its
fot.


Moduł OnTime w ramach aplikacji itsBB stanowi element Centralnego Systemu Informacji Pasażerskiej (CeSIP), który przeznaczony jest do nadzorowania floty pojazdów oraz do kompleksowego zarządzania informacją pasażerską w czasie rzeczywistym.

Dzięki OnTime pasażer poza możliwością sprawdzenia teoretycznego rozkładu jazdy może także uzyskać informacje o odjazdach w czasie rzeczywistym (na podstawie bieżącego połączenia GPS autobusów) na wszystkich przystankach komunikacyjnych w sieci MZK Bielsko-Biała.

W OnTime uruchomiony został moduł "komunikaty" - gdzie pasażerowie znajdą informacje o zmianach przebiegu sieci komunikacyjnej i w rozkładach jazdy. OnTime dostępny jest pod adresem rozklady.bielsko.pl oraz do pobrania (jako aplikacja itsBB) na urządzenia mobilne ze sklepów Google Play oraz App Store.

ab / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.