bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2018
  • 28 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 8358

Zmiana w programie Pikniku Lotniczego. Przylecą odrzutowe Iskry!

Nastąpiła ważna zmiana w programie XV Pikniku Lotniczego w Bielsku-Białej. Odwołany został niedzielny występ Zespołu Akrobacyjnego "Orlik". Na szczęście wojsko w ramach rekompensaty wyśle do naszego miasta zespół Biało-Czerwonych "Iskier"

Pokaz "Iskier" w Bielsku-Białej - 30.08.2015 · fot. ab / bielsko.info


"Orlików" w tym roku nie zobaczymy w Bielsku-Białej, gdyż wojsko postanowiło dać odpocząć pilotom turbośmigłowych maszyn szkoleniowych. Grupa dała w ostatnim czasie dała wiele pokazów, a w tym tygodniu samoloty mają zaprezentować się jeszcze w Warszawie w trakcie Święta Lotnictwa.

Wojsko w ramach rekompensaty oddeleguje do Bielska-Białej "Biało-Czerwone Iskry". - Dowództwo Sił Powietrznych RP potwierdziło, że cieszący się olbrzymią sympatią mieszkańców Podbeskidzia zespół, który kilkukrotnie gościł na naszych piknikach zarówno w powietrzu jak i na estradzie, wystąpi ponownie na bielskim niebie. Tym razem będzie to jedynie pokaz w powietrzu w drugim dniu pikniku - czytamy w komunikacie wydanym przez Aeroklub Bielsko-Bialski.

Po raz ostatni piloci odrzutowych "Iskier" zaprezentowali się bielskiej publiczności w 2015 roku.

Niestety pierwszy dzień Pikniku Lotniczego znów może popsuć deszczowa pogoda. W sobotę po południu spodziewane są opady deszczu. Na szczęście w niedzielę ma być słonecznie.

Pełny program tegorocznej imprezy można znaleźć w artykule "[PROGRAM] "Iskry" znów dadzą popis nad bielskim lotniskiem".

Pokaz "Iskier" w Bielsku-Białej - 30.08.2015
Pokaz "Iskier" w Bielsku-Białej - 30.08.2015 · fot. ab / bielsko.info

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.