bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4744

[ZDJĘCIA] W Bielsku-Białej nakręcono film science-fiction

Wczoraj padł ostatni klaps na planie nowego filmu bielskiego reżysera Adama Aljovicha. "Wish" to film z gatunku science-fiction. Premiera obrazu planowana jest na styczeń 2019 roku podczas festiwalu filmowego w Wiedniu.

W Bielsku-Białej nakręcono film science-fiction · fot. Adam Aljovich


- Miło mi poinformować, że w czwartek w godzinach wieczornych padł ostatni klaps na planie mojego nowego filmu "Wish". Jest to film z gatunku science-fiction, ale na chwilę obecną nie chcę mówić o czym konkretnie będzie opowiadać. Mogę jedynie zapewnić, że jest to film dla ludzi o mocnych nerwach, będzie brutalnie - mówi reżyser z Bielska-Bialej, Adam Aljovich.

Większość materiału została zrealizowana w Bielsku-Białej. Ekipa zawitała również do Kaczyc oraz Porąbki. W roli głównej wystąpiła Ilona Borkiewicz, natomiast w roli drugoplanowej zadebiutowała bielszczanka, Martyna Śliwa.

Przed "Wish" jeszcze długa droga do pierwszej projekcji, po pierwszym montażu tworzone będą w Warszawie efekty specjalne do filmu, a następnie zostanie przeprowadzona postprodukcja dźwięku w bielskim 3/4 Underground Studio. Premiera planowana jest na styczeń 2019 roku podczas festiwalu filmowego w Wiedniu. - Postaramy się zorganizować pokaz przedpremierowy w Bielsku-Białej jeszcze w tym roku - kończy Adam Aljovich.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.