bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 maja 2018
  • 27 maja 2018
  • wyświetleń: 4984

Zaprezentują pojazd, który może pokonywać strome wzniesienia

Za nami:

W niedzielę 27 maja w godzinach od 11.00 do 17.00, na stoku Dębowca w Bielsku-Białej odbędzie się pokaz czterokołowych pojazdów elektrycznych typu SWINCAR.Swincar to pojazd 4-kołowy, każde koło ma swój napęd elektryczny, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy może z niego korzystać, zarówno w ruchu miejskim, jak i w trudnym terenie, bo pojazd może wjeżdżać pod bardzo wysokie, niemal pionowe wzniesienia. Swincar ma też możliwość doczepienia przyczepy.

Jest to pojazd ekologiczny z zastosowaniem najnowszej generacji baterii żelazowo litowych, dzięki czemu jest również ekonomiczny w eksploatacji. Na specjalny pokaz do Bielsko-Białej Swincar przyjedzie aż z drugiego końca Polski, z Bydgoszczy, gdzie ma siedzibę jedyny dystrybutor tych pojazdów.

swincar
Swincar · fot. Swincar Polska


Dlaczego warto spojrzeć na ten wynalazek? Może być wykorzystywany przez osoby niepełnosprawne, jak również zainteresowane ekologią, ze względu na elektryczny napęd. Może stać się alternatywą dla pojazdów miejskich, szczególnie w miastach, bo warto pamiętać, że za dwa lata wejdą w życie przepisy nakazujące, aby co najmniej 10% pojazdów miejskich było elektrycznych - ten rower to doskonała alternatywa, bo może osiągać prędkość do 40 km na godzinę.

Pokaz, który odbędzie się w niedzielę 27 maja w godzinach 11.00-17.00 na terenie stoku Dębowca, organizuje Mała Polska Flota Powietrzna, która przedstawiła mieszkańcom Bielsko-Białej wiatrakowce.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.