bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2018
  • 27 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 13493

[WIDEO] Maturzyści razem z władzami zatańczyli poloneza

Wzorem innych miast w Bielsku-Białej odbył się "Polonez Maturzystów z Włodarzami Bielska-Białej". Miasto w dostojnym tańcu reprezentował przewodniczący Rady Miejskiej - Jarosław Klimaszewski.Do uczestnictwa w wydarzeniu zostało zaproszonych po 10 maturzystów (5 par) z 31 bielskich szkół średnich. Poloneza zatańczył również przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Klimaszewski oraz dyrektor bielskiej delegatury Kuratorium Oświaty Tomasz Kowalik.

- Spotkanie miało na celu złożenie życzeń udanej matury oraz wysłanie informacji, że władze miasta doceniają młodych ludzi dążących do jak najlepszego wykształcenia i czekają na nich po zakończeniu studiów. Tym spotkaniem zapoczątkowaliśmy cykliczne wydarzenie, które na stałe wpisze się w tradycje naszego miasta - mówiła Jadwiga Grudzińska z Zespołu Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej.

polonez na placu chrobrego
Maturzyści zatańczyli poloneza w centrum miasta · fot. bielsko.info


Organizatorem wydarzenia było miasto Bielsko-Biała oraz Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.