bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 2832

Aktywiści Ruchu Narodowego spotkali się z mieszkańcami Bielska-Białej

W czwartek, 5 kwietnia w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie otwarte z partią Ruch Narodowy. Wydarzenie było związane z akcją „Narodowa mobilizacja", która zakłada odwiedzenie wielu średnich polskich miast, mając na celu spotkania i rozmowy z Polakami.

Aktywiści Ruchu Narodowego spotkali się z mieszkańcami Bielska-Białej - 5.04.2018 · fot. ONR - Brygada Górnośląska


Na spotkaniu nie zabrakło działaczy z ONR Bielsko-Biała, przedstawicieli Stowarzyszenia Aktywnych Polaków, partii Wolność, Wiedeńskiej Inicjatywy Narodowej oraz pozostałych bielszczan zainteresowanych Ruchem Narodowym. Gośćmi wydarzenia byli wiceprezes RN Krzysztof Bosak, Sekretarz Główny RN Jakub Kalus, Krzysztof Tuduj, koordynator ds. budowy struktur Ruchu Narodowego, a także Edyta Luty z Narodowej Organizacji Kobiet.

Na początku przedstawione zostały zmiany, jakie wprowadziła ekipa rządząca w kodeksie wyborczym, a także informacje, jak technicznie Ruch Narodowy będzie przygotowywał się do wyborów samorządowych. Krzysztof Bosak opowiedział natomiast, jaka przyszłość i jakie zadania stoją przed Ruchem Narodowym w kwestii idei oraz rozwoju pracy oddolnej. Nawiązano również do sytuacji politycznej w kraju i planach politycznych partii.

W dalszej części wydarzenia, już w mniejszym gronie, spotkały się osoby, które chciałyby zaangażować się w działalność Ruchu Narodowego. Krzysztof Tuduj zachęcał je do aktywności społecznej i politycznej w Bielsku-Białej.

BM / bielsko.info, źródło: ONR - Brygada Górnośląska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.