bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 marca 2018
  • 21 marca 2018
  • wyświetleń: 8027

Wybierasz się na mecz Polska - Anglia? Przeczytaj nasz poradnik

Mecz Polska - Anglia, który zostanie rozegrany 22 marca na Stadionie Miejskim, cieszy się wielkim zainteresowaniem kibiców. Organizatorzy spotkania spodziewają się, że stadion zapełni się do ostatniego krzesełka. Przed przybyciem na mecz warto zapoznać się z naszym poradnikiem.

mzk bielsko nowa linia stadion
Na stadion kibiców dowiozą specjalne autobusy · fot. bielsko.info


Bezpłatne autobusy dla kibiców

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem meczem Polska - Anglia, MZK Bielsko-Biała przy współpracy z organizatorami, uruchomi cztery dodatkowe linie autobusowe, w których przejazd z biletem na mecz będzie bezpłatny.

Linie 101, 102 i 103 znane są już kibicom z Bielska-Białej - na Stadion Miejski dowozić będą kibiców z Os. Polskich Skrzydeł, Wapienicy oraz z Hałcnowa przez Komorowice.

Dodatkowo uruchomiona zostanie linia 104 - autobusy oznaczone tym numerem kursować będą pomiędzy stadionem miejskim a parkingiem przy hali pod Dębowcem na ul. Karbowej gdzie udostępniony zostanie bezpłatny parking dla kibiców. Rozkład jazdy linii specjalnych można znaleźć w artykule "Wybierasz się na mecz Polska - Anglia? MZK przygotowało 4 linie".

Ponadto decyzją prezydenta miasta w dniu meczu Polska - Anglia U-20 kibice będą mogli skorzystać bezpłatnie z wszystkich autobusów miejskich - wystarczy mieć ze sobą bilet na mecz!

hala pod Dębowcem
Miasto zachęca do pozostawiania samochodów na parkingu przy hali pod Dębowcem · fot. bielsko.info


Główny parking oddalony o 5,5 kilometra

Miasto zachęca, aby na mecz nie przyjeżdżać własnym samochodem. Wynika to z braku dostatecznej ilości miejsc parkingowych wokół stadionu. Osoby, które postanowią jednak wybrać się na mecz własnym środkiem transportu, proszone są o skorzystanie z parkingu przy hali wielofunkcyjnej pod Dębowcem. Z tego parkingu już od godziny 16.00 odjeżdżać będą autobusy specjalnej linia 104, która dowiezie kibiców pod sam stadion. Bezpośrednio po meczu autobusy linii 104 odwiozą kibiców na teren parkingu przy hali.

Kibice udający się na mecz samochodami, proszeni są również o włożenie białej kartki formatu A4 za szybę, jako informacji dla policji - takie samochody będą kierowane na parking przy ul. Karbowej.

Bramy otwarte już od godziny 16.00

Organizatorzy meczu zachęcają wszystkich uczestników widowiska, aby przy

mecz polska-anglia

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.