bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 lutego 2018
  • wyświetleń: 2808

Górale na zgrupowaniu w Turcji szykują formę na rundę wiosenną

W piątkowy poranek drużyna Podbeskidzia wyruszyła na zgrupowanie do Turcji, gdzie przez najbliższe 12 dni przygotowywać się będzie do rundy wiosennej. Od jutra Górale rozpoczną już treningi na naturalnych boiskach.

Ekipa TSP z samego rana wyruszyła spod Stadionu Miejskiego w kierunku Wiednia, skąd samolotem udała się do tureckiej Antalyi. W miejscowości Turkler położonej nieopodal Side bielszczanie będą przebywać do 21 lutego. Zarówno hotel, jak i boiska treningowe są już znane Góralom, ponieważ w tym samym miejscu Podbeskidzie przygotowywało się do rozgrywek w roku ubiegłym.W kadrze Podbeskidzia zabrakło Damiana Chmiela, który został w Polsce, aby przejść serię koniecznych zabiegów fizykoterapeutycznych.

Bramkarze: Rafał Leszczyński, Wojciech Fabisiak, Kamil Lech

Obrońcy: Mariusz Malec, Kamil Wiktorski, Bartosz Jaroch, Paweł Moskwik, Paweł Oleksy, Mavroudis Bougaidis, Filip Modelski, Mikołaj Gibas

Pomocnicy: Kacper Gach, Łukasz Sierpina, Łukasz Hanzel, Dimitar Iliev, Adrian Rakowski, Lubos Kolar, Miłosz Kozak, Kacper Kostorz, Konrad Gutowski, Filip Matuszczyk, Guga Palavadishvili

Napastnicy: Valerijs Sabala, Paweł Tomczyk

BM / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.