bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 grudnia 2017
  • 15 grudnia 2017
  • wyświetleń: 16710

[WIDEO] Środowa kraksa na Sarnim Stoku w oku kamery

Do zderzenia samochodu dostawczego i osobowego, doszło w środę około godziny 10.20 na Rondzie Solidarności w Bielsku-Białej. Choć wyglądało groźnie to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.Z naszych ustaleń wynika, że Czeszka jadąca Volvem od strony dworca PKP, chciała skręcić w lewo na ulicę Sarni Stok. Pierwsze dwa sygnalizatory wskazywały sygnał zielony, ale kierująca prawdopodobnie nie zauważyła, że trzeci sygnalizator wyświetla sygnał czerwony. Kobieta wjechała na skrzyżowanie i zderzyła się z prawidłowo jadącym Volkswagenem T4, który poruszał się w stronę centrum miasta.

Zderzenie na Sarnim Stoku - 13.12.2017 · fot. Mr Szakal


Na miejscu zdarzenia interweniowało pogotowie ratunkowe, ale na szczęście ani sprawczyni, ani kierującej Volkswagenem nic poważnego się nie stało. Policjanci z bielskiej drogówki zakończyli to zdarzenie mandatem karnym. Niewielkie utrudnienia w ruchu trwały niecałą godzinę.

Miejsce zdarzenia: Rondo Solidarności w Bielsku-Białej

sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.