bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 października 2017
  • wyświetleń: 4060

Rozkład jazdy autobusów MZK na okres Wszystkich Świętych

Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że 1 listopada autobusy kursować będą zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta z wyjątkiem linii nr 7.

Uroczyste przekazanie nowych autobusów MZK - 22.12.2016
Rozkład jazdy autobusów MZK na okres Wszystkich Świętych · fot.


Na linii nr 7, w godzinach od 8.00 do 18.00, autobusy kursować będą z częstotliwością co 15 minut na trasie Wapienica Dzwonkowa - Kamienica (w tych godzinach nie będą obsługiwane przystanki Karbowa Hala Widowiskowo-Sportowa i Karbowa Wyciąg) oraz linii nr 18 na której w godzinach od 9.45 do 17.10 autobusy kursować będą zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze.

Ponadto w dniach 1 i 2 listopada 2017 roku w miarę zapotrzebowania uruchomione będą dodatkowe kursy autobusów linii nr 7 na trasie Piastowska Dworzec - Kamienica - Warszawska Dworzec.

W dniach od 30 października do 5 listopada br. obowiązywać będzie dodatkowy przystanek: Karpacka Cmentarz w kierunku przystanku Kamienica.

Jednocześnie MZK informuje, że w dniach 1 oraz 11 listopada 2017 roku w związku z zamknięciem hipermarketu Tesco przy ul. Warszawskiej autobusy linii nr 8, 11 i 57 nie będą dojeżdżać do przystanku Warszawska Tesco. Autobusy linii nr 32 oraz 50 będą obsługiwać przystanek przy ww. hipermarkecie wyznaczonymi kursami zgodnie z rozkładem jazdy.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.