
Wiadomości
- 22 maja 2017
- 29 maja 2017
- wyświetleń: 12237
Nauka przez zabawę - czyli o bezpieczeństwie w parku Słowackiego
Zwiększenie świadomości bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, nauka oraz dobra zabawa - były to podstawowe cele XXIV Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, które w minioną sobotę odbyły się w Bielsku-Białej. Imprezie przyświecało hasło "Miłość, radość, sport i zabawa", a wszystkie atrakcje zostały przygotowane w parku Słowackiego.
Organizatorami tego przedsięwzięcia była Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej i Komenda Miejska PSP. Tradycyjnie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego otworzył korowód przygotowany przed bielskie przedszkola i szkoły, który przeszedł ulicami miasta.
ZOBACZ TAKŻE

Zajęcza staje się ruchliwa. Bielszczanie w obawie o bezpieczeństwo

[FOTO] Za nami akcja profilaktyczna "Na drodze nie scrolluj!"

Jazda w kasku to nie "obciach". Może uratować zdrowie i życie

[FOTO] Akcja ratunkowa na dworcu. Pociąg relacji Bielsko-Biała - Gdynia z opóźnieniem

Gorący temat[FOTO] Pożar mieszkania przy ul. Żywieckie Przedmieście. 12 osób ewakuowanych

[FOTO] Wypadek z udziałem ciężarówki na DK-1. Kierowca kompletnie pijany
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



