Wiadomości
- 17 kwietnia 2017
- wyświetleń: 7596
Kierowca zasłabł za kierownicą. Akcja służb w bielskim Lipniku
W poniedziałek około godziny 17.00 na ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierowca Fiata Punto zasłabł za kierownicą. Pasażerka w porę zaciągnęła hamulec ręczny i nie doszło do tragedii.
Pogotowie ratunkowe zabrało około 40-letniego mężczyznę do szpitala. Funkcjonariusze drogówki, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, stwierdzili wyciek paliwa z Fiata Punto. Na miejsce została wezwana straż pożarna do zneutralizowania plamy.
Samochód został przez funkcjonariuszy wycofany z ruchu do czasu usunięcia usterki. Policjanci zapewnili wsparcie psychologiczne podenerwowanej tą sytuacją rodzinie. Przez około pół godziny na ul. Krakowskiej ruch odbywał się wahadłowo.
Miejsce zdarzenia:
ZOBACZ TAKŻE
Ryzykowali życie, ratując starsze małżeństwo z płonącego domu przy ul. Oświęcimskiej
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Bielsku-Białej. Wręczono odznaczenia i poświęcono nowe wozy
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Zatrzymany za prędkość, a wyszło coś dużo poważniejszego. 27-latek trafił do więzienia
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej dołączają do walki z pożarem lasu w Puszczy Solskiej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










