Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2015
  • 27 grudnia 2015
  • wyświetleń: 12483

Nowe przystanki w centrum - zdjęcia

Zakończyła się modernizacja dwóch przystanków autobusowych w Bielsku-Białej: przy hotelu President oraz przy placu Mickiewicza.

Nowe przystanki w centrum miasta - 23.12.2015 · fot. bielsko.info


Zdania na temat przystanków są podzielone. Część pasażerów chwali estetykę i jakość wykonania wiat, inni krytykują liczbę miejsc siedzących. - To jest bubel. Proszę spojrzeć ile osób mieści się na wąskich ławeczkach. Mogą tam siedzieć maksymalnie trzy osoby - tłumaczyła nam na miejscu jedna z bielszczanek.

Do końca 2016 roku miasto zamierza wybudować od podstaw dziewięć przystanków autobusowych. Miasto zapłaci za inwestycję niespełna 2 mln złotych. Zamówienie dotyczy modernizacji następujących przystanków autobusowych: Warszawska/Dworzec w obu kierunkach, 3 Maja/Dworzec, Hotel Prezydent kierunek dworzec, Plac Żwirki i Wigury w obu kierunkach, Plac Mickiewicza w obu kierunkach oraz Piłsudskiego w kierunku dworca. Wyżej wymienione przystanki mają zostać zmodernizowane do końca 2016 roku.

sid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.