
Wiadomości
- 8 lutego 2016
- wyświetleń: 9749
Rekordowy "Reksio" na Dębowcu
7 lutego w Bielsko-Bialskim Ośrodku Rekreacyjno-Narciarskim "Dębowiec" odbył się już 5. Puchar Reksia. Do zawodów zgłosiło się blisko 300 młodych narciarzy. Startowali na dwóch trasach slalomowych w sześciu kategoriach wiekowych.
Zacięta rywalizacja przeplatała się z dobrą zabawą. Organizatorzy przygotowali atrakcje dla rodziców i opiekunów młodych sportowców. Był występ artystyczny, wspólna zumba, a na zakończenie zawodów wypuszczono do nieba tysiące baniek mydlanych. Ambasadorem wydarzenia była Helena Marszałek, tradycyjnie już honorowy patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Bielska-Białej.
Jak co roku celem zawodów była popularyzacja narciarstwa zjazdowego pośród najmłodszych, wychowanie w duchu fair play, podnoszenie poziomu narciarstwa zjazdowego oraz integracja środowiska narciarskiego.
Wyniki 5. Pucharu Reksia.
ZOBACZ TAKŻE

29 czerwca4. edycja pikniku „Dębowiec Letnią Porą” już w czerwcu. Mamy program wydarzenia

Kolej na Dębowcu wznawia działanie po przerwie technicznej - start już 1 maja

24 marca był ostatnim dniem sezonu narciarskiego na Stoku Dębowca

Za oknem w wiosna... a na Dębowcu można nadal pojeździć na nartach i to w promocyjnej cenie

Jest mróz, jest śnieg, są ferie. BBOSiR już jutro udostępni narciarzom stok Dębowca

Tydzień, dokładnie tyle funkcjonował stok Dębowca udostępniony narciarzom
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.