bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 24 stycznia 2019
  • 12 maja 2019
  • wyświetleń: 8900

[KONKURS] 90'Festival już za dwa miesiące. Wygraj bilety na imprezę!

Za niewiele ponad dwa miesiące na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna edycja największego w Polsce festiwalu muzyki lat 90. Miło nam poinformować, że portal bielsko.info objął patronat medialny nad wydarzeniem.

6. edycja największego polskiego festiwalu muzyki lat 90. wraca do Bielska-Białej - miasta, w którym w 2014 roku rozpoczęła się festiwalowa historia. Wydarzenie odbędzie się 20 lipca na Stadionie Miejskim.90'Festival jako pierwsza impreza muzyczna zagości na nowoczesnym obiekcie, który oddany do użytku został w 2016 roku. W poprzednich latach impreza odbywała się na terenach obok hali widowiskowo-sportowej na Dębowcu oraz w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

- Minionego lata podczas katowickiej imprezy bawiło się blisko 15 tys. osób. Z roku na rok popularność kultowego już festiwalu wzrasta a co za tym idzie, rośnie również frekwencja poszczególnych edycji. Stadion w Bielsku-Białej to znakomita infrastruktura dla tego typu wydarzeń a za powrotem 90’festival do domu, optował od dłuższego czasu również Jarosław Klimaszewski - Prezydent Miasta - informuje Rafał Rymarz, organizator imprezy.Producenci imprezy zadbali o to, by doznania muzyczne 90'Festivalu znów przeniosły wszystkich uczestników do czasów, gdy większość wolnych chwil spędzało się z rówieśnikami na świeżym powietrzu, a pierwsze zagraniczne stacje muzyczne wyznaczały trendy ówczesnych notowań list przebojów.

W Bielsku-Białej wystąpią m.in. Dr. Alban, Fun Factory, Masterboy&Beatrix Delgado, Brooklyn Bounce, Captain Jack oraz Nana. Dzięki nim na płycie stadionu zabrzmią takie hity jak "Are you ready", "Celebration", "It’s my life" , "Lonely" i inne, które dominowały w dyskotekach i rozgłośniach radiowych lat 90’.O muzyczną oprawę festiwalu zadba także jedyny polski rezydent imprezy, związany z wydarzeniem od 2015 roku - Dj Marco, a to nie koniec prezentacji gwiazd i atrakcji przez organizatora.

90 festival


Bilety na imprezę można nabyć na stronie 90festival.pl/bielsko-biala.

Portal bielsko.info objął patronat medialny nad imprezą, dzięki czemu nasi czytelnicy będą mogli wygrać bilety na imprezę. Bądźcie czujni! Pierwszy konkurs już w ten weekend!

Konkurs

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA