bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5485

[FOTO] Szykują się potężne utrudnienia w ruchu!

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż dnia 08.12.2018 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic: Lwowska - Żywiecka - ks. Stanisława Stojałowskiego - Lipnicka, polegająca na wyłączeniu z ruchu dwóch pasów ul. Żywieckiej (kierunek do centrum) wraz z całym wlotem ulicy Lipnickiej. Wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ul. Żywieckiej w ul. ks. Stanisława Stojałowskiego (poza ruchem MZK) oraz nakaz jazdy w prawo z ul. ks. Stanisława Stojałowskiego na ul. Żywiecką.

Zmiana organizacji ruchu i objazdy · fot.


W związku z powyższym zamknięciem, wprowadzone zostaną następujące objazdy:

- Dla kierunku ruchu od Żywca w stronę centrum dojazd do ul. Lipnickiej będzie się odbywał łącznikiem przed skrzyżowaniem (dawny przebieg ul. Lipnickiej).

- Dla kierunku ruchu od Żywca w stronę centrum dojazd do ul. ks. Stanisława Stojałowskiego będzie się odbywał ulicami PCK, Władysława Broniewskiego, Kierową i Romana Dmowskiego przed skrzyżowaniem (dawny przebieg ul. Lipnickiej).

- Dla kierunku ruchu w stronę Żywca dojazd do ul. Lipnickiej będzie się odbywał ulicami: Marii Skłodowskiej-Curie i Akademii Umiejętności (z wyjątkiem autobusów MZK, które będą przejeżdżały łącznikiem).

- Dojazd z ul. ks. Stanisława Stojałowskiego do ul. Lipnickiej oraz w kierunku ul. Lwowskiej będzie realizowany ulicami: Romana Dmowskiego, Kierową, Władysława Broniewskiego, PCK i Żywiecką (w stronę centrum).

- Dojazd z ul. Lipnickiej do ul. Żywieckiej w stronę centrum będzie realizowany łącznikiem (dawny przebieg ul. Żywieckiej).

- Dojazd z ul. Lipnickiej do ul. Żywieckiej w stronę Żywca oraz dojazd do ul. ks. Stanisława Stojałowskiego będzie realizowany ulicami Akademii Umiejętności i Teofila Aleksandra Lenartowicza.

Jednocześnie Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż skrzyżowanie ulic: Lwowska - Żywiecka - ks. Stanisława Stojałowskiego - Lipnicka będzie przełączona na program ostrzegawczy.
Ponadto zostanie przywrócona pełna przejezdność skrzyżowania ulic: Żywiecka - PCK - Marii Skłodowskiej-Curie.

sid / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała, bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA