bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto bielsko.info

świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 czerwca 2018
  • 25 czerwca 2018
  • wyświetleń: 26574

Polska żegna się z Mundialem. Strefa kibica będzie działać do końca MŚ

Z okazji największego piłkarskiego wydarzenia na świecie, na parkingu przy Stadionie Miejskim powstała strefa kibica z dużym telebimem. Zobaczymy na nim wszystkie spotkania MŚ 2018. Niestety czeka nas tylko jeszcze jedno, pożegnalne spotkanie Polaków z Japonią. Mecz zostanie rozegrany w czwartek o godzinie 16.00.

Mecz Polska - Senegal w strefie kibica - 19.06.2018 · fot.


Strefa kibica jest dostępna na 30 minut przed każdym meczem, a oprócz samej transmisji meczu na telebimie o wymiarach 3 x 4 metry znajdzie się w niej wiele atrakcji - m.in. strefy dla dzieci i mam, punkty gastronomiczne i dmuchańce.

Pod zadaszeniem w namiocie miejsca siedzące znajdzie około 400 osób. Dodatkowo pod chmurką zostanie dostawionych około 200 miejsc siedzących. Pozostałe osoby będą musiały oglądać mecze na stojąco.

Loading...


Organizatorzy strefy z firmy "Po świecie kuchni" zapowiadają, że będą ściśle przestrzegać, aby w strefie kibica maksymalnie przebywało 999 osób. Strefa kibica będzie zamykana pół godziny po ostatnim meczu.

Strefa kibica przy bielskim stadionie prawie gotowa - 13.06.2018 · fot.


Więcej szczegółów na Facebooku - Strefa Kibica Bielsko-Biała.

strefa kibica

ab, BM, sid / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA